JVS s.r.o.
  262 51 Dublovice u Sedlčan
  Tel/fax:  318 821 214
  Mobil:    603 434 473
                 603 434 459
  E-mail:    jvs1@volny.cz
  Po-Pá 9-17, So 9-11 hod.
Naše obchodní středisko je na státní silnici Příbram - Sedlčany. Najdete zde velký výběr značkového zboží, servis a prodej náhradních dílů. Dodáváme laminátové bazény se  špičkovou technologii zateplení. Dodáváme také zastřešení bazénů, bazénovou chemii a bazénové příslušenství.

Bubnové sekačky - akční ceny a slevy u JVS s.r.o.

LÍZA a AGATHA   LUČINA   ADÉLA   VARI SYSTÉM   SYSTÉM ROBUS
výběr z toho nejlepšího co nabízí trh v České republice

Kliknutím na odkazy přejdete na vybrané stroje
Proč sekačky na trávu od JVS ?  klikněte zde
Ceník MOT.JIKOV ke stažení:  klikněte zde 
Ceník VARI ke stažení:  klikněte zde 
Bubnové sekačky na vysokou trávu:
Bubnové sekačky na vysokou trávu jsou vhodné pro údržbu nepravidelně sečených travnatých ploch, zahrad a pozemků. Bubnové sekačky, prodávané u naší firmy, mají speciální dvojitý sekací disk se třemi výkyvnými noži, které zajišťují dokonalé podebrání trávy a tím i kvalitní sečení. Nože bubnové sekačky se při nárazu o kámen otočí dovnitř disku a tak se zabrání jejich poškození při nárazu na překážku, dvojitý zesílený okraj disku zaručuje vysokou pevnost a ochranu uložení nožů. Dvoububnové sekačky ukládají trávu přímo do řádku, jednobubnové sekačky trávu odhazují do strany a pomocí plachetky rovnají do pravidelného řádku. Trávu je pak možné sušit nebo využívat jako krmivo, eventuelně snadno sebrat a odklidit z pozemku.

BUBNOVÉ SEKAČKY VARI a.s. :
 
Rotační bubnové sekačky na vysokou trávu AGATHA DS 521 Z
Novinka roku 2014 s novým čtyřtaktním motorem Vari XP-200 s větším výkonem (obsah 196ccm), pojezd, 4 nože, záběr 58,5 cm.
Doporučená cena bubn. sekačky Agatha DS 521Z: 16 900 Kč, vč.DPH
Akční cena bubn. sekačky Agatha DS 521Z: 14 690 Kč, vč.DPH

Rotační bubnové sekačky na vysokou trávu AGATHA DS 521
4-taktní motor BRIGGS 6 HP, pojezd, 4 nože, záběr 58,5 cm.
Doporučená cena bubnové sekačky Agatha DS 521: 19 900 Kč vč.DPHRotační bubnové sekačky na vysokou trávu LÍZA
4-taktní motor BRIGGS 6 HP, pojezd, 4 nože, záběr 58,5 cm.
Doporučená cena bubnové sekačky Líza: 18 490 Kč vč.DPH

Rotační bubnové sekačky na vysokou trávu LUČINA - motor Briggs
4-taktní motor Briggs 850 Series, pojezd - 2 rychlosti, záběr 62 cm.
Doporučená cena sekačky LUČINA s motorem Briggs: 22 990 Kč, vč.DPH.

Rotační bubnové sekačky na vysokou trávu LUČINA - motor Honda
4-taktní motor HONDA GCV 190 (6,5 HP), pojezd - 2 rychlosti, záběr 62 cm.
Doporučená cena sekačky LUČINA s motorem Honda: 23 990 Kč, vč.DPH.

Rotační bubnové sekačky na vysokou trávu ADÉLA
4-taktní motor HONDA GCV 160 (5,5 HP), pojezd, 4 nože, záběr 58,5 cm.
Doporučená cena bubnové sekačky ADÉLA:  28 900.- Kč, vč. DPH.

NOVINKA !!!
Rotační dvoububnové sekačky na vysokou trávu BDR 1200 Profesionální 4-taktní motor HONDA GXV 390 (13 HP), záběr 120 cm,
pojezd - 5ti rychlostní převodovka Peerless se zpátečkou a s ovládáním řazení z místa obsluhy, pojezdová kola se směrovými brzdami, možnost připojení brzděné sulky AV-650. V systému pohonu pojezdových kol jsou nezávislé směrové brzdy, ovládané páčkami na řídítkách. Přibrzděním jednoho kola je usnadněno otáčení sekačky např. na koncích pozemků nebo okolo stromů. Protisměrné otáčení žacích bubnů je plně mechanické a je vybaveno bezpečnostní brzdou, která zastaví žací bubny do 7 s. Pro dobré kopírování terénu má dvoububnová žací jednotka vůči šasi sekačky možnost stranového výkyvu 10° na obě strany.
Doporučená cena bubnové sekačky BDR 1200: 74 990.-Kč, včetně DPH.
 
Více o bubnových sekačkach VARI - klikněte zde:   Agatha   Líza   Lučina   Adéla   BDR 1200   Kompletní ceník výrobků VARI
 
STAVEBNICOVÝ SYSTÉM VARI - HONDA :
Profesionální stavebnicový systém VARI - HONDA je založen na výměnných litinových převodovkách s ozubenými převody v olejové lázni a s kovovými vývodovými hřídeli (žádné klínové řemeny), na které se připojuje široký sortiment pracovních adaptérů pro sečení, mulčování, zpracování půdy, úklid, komunální práce a pod. Na tyto převodovky se snadno připojuje motorová jednotka s klečemi a s odstředivou spojkou. Používají se čtyřtaktní motory HONDA GCV-160 nebo GCV-190 (5-6 HP). Sekačky na trávu mají pojezd, možno i se zpátečkou, záběr je 56 cm. Tyto sekačky se řadí mezi profesionální stroje vhodné do nejnáročnějších podmínek, na příklad pro komunální účely, zvláště pak, je-li třeba vedle sekání vysoké trávy ještě mulčovat, celoročně zametat a v zimě i shrnovat sníh.


Bubnové sekačky s převodovkou DSK-316.1/PSVN, s bubnovým sečením SAMSON a s motorem HONDA GCV 160 - 5,5 HP
Doporučená cena sekačky:  41 990.-Kč, včetně DPH.

Více o jednobubnových sekačkách VARI HONDA - klikněte zde:  Ceník bubnových sekaček na trávu Vari a.s. 

Adaptéry systému VARI HONDA - pro převodovku DSK-316
Adaptéry systému VARI výrazně zvyšují jeho hodnotu a umožňují s jedním motorem vykonávat řadu dalších prací. Jednoduchým sejmutím adaptéru z převodovky DSK-316 a nasazením jiného adaptéru získáme plnohodnotné stroje pro různé práce, s celoročním využitím. Další efektivní využití motorove jednotky pro dopravu a zpracování půdy umožňuje těžká převodovka DSK-317 - viz menu - "Zahrad.malotraktory".
 
 Malotraktor s motorem HONDA GCV 160 -5,5HP Bubnový žací stroj Zimní kartáč Kartáč s kropením a se sběrným kontejnerem
Přípojná sulka pro sezení Mulčovač Shrnovací radlice Sněžná fréza
 
Stavebnicový systém ROBUS:
Základem systému ROBUS z Motoru Jikov jsou buď dvoububnové rotační sekačky na vysokou trávu BDR 700 nebo jednobubnové rotační sekačky na vysokou trávu BDR 550. Obě sekačky mají univerzální rychle snímatelné motorové jednotky, které se snadno upínají na další stroje. Sekačky lze objednat s celou řadou motorů – dvoutaktní (JIKOV) nebo čtyřtaktní (HONDA) o výkonu 5, 5,5 a 6 HP. Sekačky lze také zakoupit bez motoru a využít vlastní motorovou jednotku JIKOV nebo i motorové jednotky VARI-TERRA, a to i starší výroby.
Rotační dvoububnové sekačky na vysokou trávu BDR 700 :
dvoububnové sekačky na trávu s originální konstrukcí dvou proti sobě se otáčejících rotorů. Automatické naklápění rotorů v rozsahu 26° umožňuje naprosto dokonalé posekání i velmi nerovných ploch, posekaná tráva zůstává v řádcích pro další zpracování. Sekačky se vyrábí výhradně s pojezdem, záběr 70 cm.

Bubnové sekačky BDR 700, 4-taktní motor HONDA GCV 160 - 5,5 HP
Akční cena BDR 700 s motorem Honda:  32 500.- Kč, včetně DPH !!!

Více o dvoububnových sekačkách - klikněte zde:   Ceník bubnových sekaček BDR-700    Ceník motorů Jikov pro bubnové sekačky
Rotační jednobubnové sekačky na vysokou trávu BDR 500 :
jednobubnové sekačky na trávu BDR 550 se záběrem 58 cm jsou určeny pro práci v maximálně náročných podmínkách několik let nesečených porostů. Tyto sekačky jsou také vhodné pro sečení extrémně vysokých a hustých porostů. Zvládnou i sečení velmi vzrostlých jetelů a vojtěšek.

Bubnové sekačky BDR 550, 4-taktní motor HONDA GCV 160 - 5,5 HP
Akční cena BDR 550 s motorem Honda:  27 350.- Kč, včetně DPH !!!

Více o jednobubnových sekačkách - klikněte zde:   Ceník bubnových sekaček BDR-550    Ceník motorů Jikov pro bubnové sekačky

Adaptéry pro systém ROBUS
Adaptéry pro systému ROBUS výrazně zvyšují jeho hodnotu a umožňují s jedním motorem vykonávat řadu dalších prací. Jednoduchým sejmutím motoru ze sekačky a jeho nasazením na rotavátor nebo na rotační sekačky na nízkou trávu získáme plnohodnotné stroje s velkým výkonem silného motoru. Lze použít i motor. jednotky VARI-TERRA. Další adaptéry se nasazují místo žacího ústrojí sekaček. Jedná se velmi výkonný obraceč a shrnovač sena. Shrnovací sněhová radlice a dvoustupňová sněhová fréza rozšiřují využití systému ROBUS po celý rok


 
Vykupujeme za hotové starší použité stroje VARI-TERRA-JIKOV a zahradní traktory do našeho bazaru. Po dohodě přijedeme a vykoupíme tyto stroje i u Vás - volejte na: 318821214, 603434473, 603434459 Provádíme výkup zahradní techniky protiúčtem. Nabízíme prodej na splátky jak nových tak použitých strojů. Zajistíme financování i větších akcí (bazény, zastřešení bazénů).
 
Napište nám