JVS s.r.o.
  262 51 Dublovice u Sedlčan
  Tel/fax:  318 821 214
  Mobil:    603 434 473
                 603 434 459
  E-mail:    jvs1@volny.cz
  Web:      www.jvs-zahrada.cz
Naše obchodní středisko je na státní silnici Příbram - Sedlčany. Najdete zde velký výběr značkového zboží, servis a prodej náhradních dílů. Dodáváme laminátové bazény se  špičkovou technologii zateplení. Dodáváme také zastřešení bazénů, bazénovou chemii a bazénové příslušenství.

Malá komunální technika - akční ceny a slevy u JVS

malotraktory s adaptéry   zahradní traktory s příslušenstvím  
výběr z toho nejlepšího co nabízí trh v České republice

Kliknutím na odkazy přejdete na vybrané stroje
Proč komun. techniku od JVS ?  klikněte zde
Ceník VARI ke stažení:  klikněte zde 

Multifunkční systém komunální techniky :
Multifunkční systém komunální techniky, založený na jednoosém malotraktoru s čelním vývodovým hřídelem a snadno výměnými pracovními stroji, zvládne základní práce při údržbě veřejných ploch u malých a středních obcí. Od jara do podzimu se využívá k čištění veřejných prostanství a k úpravě veškerých travnatých ploch v obci. Trávu s ním je možné sekat či ekologicky mulčovat. Nejvíce práce tento stroj usnadní v zimním období. V tuto dobu je adaptabilní na jakékoli podmínky. Pokud se chcete zbavit sněžného poprašku na cestách, použijte zimní zametací kartáč. Pokud napadne sněhová vrstva o několika desítkách centimetrů lze cesty prohrnout shrnovací radlicí, či použít sněžnou frézu.
 Malotraktor s motorem HONDA GCV 160 -5,5HP Bubnový žací stroj Zimní kartáč Kartáč s kropením a se sběrným kontejnerem
Přípojná sulka pro sezení Mulčovač Shrnovací radlice Sněžná fréza
 
Akční ceny a slevy u JVS s.r.o. na zde uvedené stroje:   klikněte zde

Multifunkční systém s jednoosým traktorem je možné kombinovat se zahradními traktory a s jejich pracovním nářadím. Na příklad při údržbě větších travnatých ploch s parkovou úpravou, travnatých hřišť a pod. se osvědčuje kombinace zahradního traktoru s jednoosým malotraktorem  vybaveným kartáčem, shrnovací radlicí a sněžnou frézou.

Návěs Tažený válec Sběrač posečené hmoty
Zahradní traktor se sečením a sběracím košem Shrnovací radlice Rozmetadlo Přípojný kartáč
Tažený postřikovač Provzdušňovač Provzdušňovač s rozmetadlem Odmechovač
 
Akční ceny a slevy u JVS s.r.o. na výše uvedené stroje:   klikněte zde
 
Kombinované motorové vysavače - drtiče MTD 202.
Tyto profesionální vysavače - drtiče mají špičkový motor B&S, 825 Series, 6 HP, obsah 190 cm3 s rozvody OHV. Sací výkon vysavače je 980 m3/h, pracovní záběr 60 cm, sběrací vak 106 l, pojezd (pohon pojezdových kol s pneu 254x100 mm). Drtící ústrojí má 2 řezné a 2 drtící nože, drcení do 50mm, stupňovitá výšková regulace, hmotnost 69 kg. Možnost vybavit sací hadicí - délka 3,5 m.

Běžná cena motorových vysavačů - drtičů MTD 202 je 34 990.-Kč, vč.DPH.

 
Vykupujeme za hotové starší použité stroje VARI-TERRA-JIKOV a zahradní traktory do našeho bazaru. Po dohodě přijedeme a vykoupíme tyto stroje i u Vás - volejte na: 318821214, 603434473, 603434459 Provádíme výkup zahradní techniky protiúčtem. Nabízíme prodej na splátky jak nových tak použitých strojů. Zajistíme financování i větších akcí (bazény, zastřešení bazénů).
 
Napište nám