JVS s.r.o.
  262 51 Dublovice u Sedlčan
  Tel/fax:  318 821 214
  Mobil:    603 434 473
                 603 434 459
  E-mail:    jvs1@volny.cz
  Po-Pá 9-17, So 9-11 hod.
Naše obchodní středisko je na státní silnici Příbram - Sedlčany. Najdete zde velký výběr značkového zboží, servis a prodej náhradních dílů. Dodáváme laminátové bazény se  špičkovou technologii zateplení. Dodáváme také zastřešení bazénů, bazénovou chemii a bazénové příslušenství.

Motory BRIGGS - ceny a akční slevy u JVS s.r.o.

Vertikální motory BRIGGS   Horizontální motory BRIGGS  
akční slevy poskytujeme individuelně dle typu a vybavení motoru

Proč motory BRIGGS STRATTON od JVS s.r.o. ?  klikněte zde
Ceník horizontálních motorů Briggs ke stažení:  klikněte zde 
Ceník vertikálních motorů Briggs ke stažení:  klikněte zde 


 
 
 
 
Čtyřtaktní, vzduchem chlazené motory Briggs Stratton, kategorie cca 1 až 24 HP, se vyrábí v provedení jak s vertikálním tak i s horizontálním hnacím hřídelem. Zhruba do výkonu 17 HP jsou jednoválcové, od 18 HP pak dvouválcové. Od výkonu cca 13 HP se na přání dodávají i s elektrostartem.
 
Jsou určeny pro nejširší použití, zejména pak pro stavební, zemědělskou, zahradní a komunální techniku, jako jsou zahradní traktory, sekačky, elektrocentrály, jednoosé zahradní traktory, rozbrušovací stroje a pod.
 
Vyrábí se v nejrůznějších technických a tudíž i v cenových variantách - od levnějších variant pro "hobby" použítí až po varianty určené pro nejnáročnější celoroční nasazení v těch nejtěžších provozních podmínkách.
 
 
 
Kompletní katalog a ceník horizontálních motorů Briggs ke stažení:   klikněte zde 
  Kompletní katalog a ceník vertikálních motorů Briggs ke stažení:   klikněte zde
 
 
AKCE - prodej výstavního bazénu SEČ
Nabízíme výstavní bazén SEČ (rozměry 650x300x135 cm), vystavený na našem obchodním středisku. Tyto bazény pravidelně každé 3-4 měsíce obměňujeme. Výbava: granitový povrch, barva dle výběru - modrá, světle modrá a další, písková filtrace, skimmer, filtrační trysky. Stěny bazénu včetně technologických rozvodů jsou zastříkány tepelnou izolací PUR. Libovolná dovýbava je možná. Stav: laminátový skelet a technologie 100%, filtrační zařízení nové. Cena včetně montáže je 109 850.-Kč bez DPH. Doprava do 50 km zdarma.
Zvětšit foto    Podrobná cenová kalkulace    Poptat
 
Napište nám