JVS s.r.o.
  262 51 Dublovice u Sedlčan
  Tel/fax:  318 821 214
  Mobil:    603 434 473

  E-mail:    jvs1@volny.cz
  Po-Pá 8-17, So 9-11 hod.
Naše obchodní středisko je na státní silnici Příbram - Sedlčany. Najdete zde velký výběr značkového zboží, servis a prodej náhradních dílů. Dodáváme laminátové bazény se  špičkovou technologii zateplení. Dodáváme také zastřešení bazénů, bazénovou chemii a bazénové příslušenství.

Zastřešení bazénů - ceník, akce, akční ceny, slevy

PRACTIC   HORIZONT   DREAM   HARMONY  

 Omlouváme se ale v současné době nemůžeme z kapacitních důvodů přijímat nové zakázky na dodávku a montáž zastřešení bazénů.

Úvod:
Výplň zastřešení je standartně zhotovena z polykarbonátu s ochranou vrstvou proti ÚV záření a s velmi dobrýmí tepelnými vlastnostmi. Výplň je samonosná. Čistí se slabými mýdlovými roztoky, měkkou houbou nebo látkou.

Konstrukce zastřešení je vyrobena ze speciálních profilů z hliníkové slitiny s povrchovou ochranou té nejvyšší kvality. Používá se řadu let osvědčená úprava "elox" odstín stříbrný u kterého nikdy nemůže dojít k loupání apod. Je zdravotně nezávadný a je vhodný pro veškerou bazénovou chemii. Jako variantu nabízíme i provedení profilů v dřevodekoru. Veškeré použité přídavné materiály jsou z Al nebo nerezivějící oceli. Všechny typy zastřešení jsou samonosné a staticky vysoce pevné. Obloukové zastřešení Practic je zvláště vhodné i pro horské a podhorské oblasti.

Nejvíce prodávané typy bazénového zastřešení: - klikněte na obrázek pro další foto:
Obloukové zastřešení
PRACTIC
Nízké zastřešení
HORIZONT
Extra nízké zastřešení
DREAM
Podchozí zastřešení
HARMONY

Příklad kalkulace ceny zastřešení bazénu Practic o rozměrech 6,4x3,2 m :
Zastřešení bazénu Practic s délkou 6,43 m, šířka 3,75 m, 3 moduly, nejmenší šířka mezi kolejnicemi 3,25 m, výška 103 cm, dveře dle výběru pantové v čele nebo boční odsuvné, bez výjezdu za bazén.
Akční cena zastřešení včetně montáže: 60 596 Kč bez DPH, doprava do 30 km zdarma
Více o kalkulaci - klikněte zde:  Příklad kalkulace ceny zastřešení bazénu

Zpracování cenové kalkulace:
Detailní stavebně-technické řešení bazénu, včetně podrobné cenové kalkulace zpracováváme pouze na základě předem sjednané konzultace se zákazníkem v sídle naší firmy v Dublovicích. V případě potřeby navrhneme a dodáme technicky a cenově optimální bazénové zastřešení.
 
Vykupujeme za hotové starší použité stroje VARI-TERRA-JIKOV a zahradní traktory do našeho bazaru. Po dohodě přijedeme a vykoupíme tyto stroje i u Vás - volejte na: 318821214, 603434473, 603434459 Provádíme výkup zahradní techniky protiúčtem.