JVS s.r.o.
  262 51 Dublovice u Sedlčan
  Tel/fax:  318 821 214
  Mobil:    603 434 473
                 603 434 459
  E-mail:    jvs1@volny.cz
  Po-Pá 8-17, So 9-11 hod.
Naše obchodní středisko je na státní silnici Příbram - Sedlčany. Najdete zde velký výběr značkového zboží, servis a prodej náhradních dílů. Dodáváme laminátové bazény se  špičkovou technologii zateplení. Dodáváme také zastřešení bazénů, bazénovou chemii a bazénové příslušenství.

Bubnové sekačky - akční ceny a slevy u JVS s.r.o.

JIKOV   AGATHA   LUČINA   BDR-1200   VARI SYSTÉM   ROBUS

Ceník Motor JIKOV Green ke stažení:  klikněte zde 
Katalog zahradní techniky VARI  klikněte zde 
Ceník VARI ke stažení:  klikněte zde 
Bubnové sekačky na vysokou trávu:
Bubnové sekačky na vysokou trávu jsou vhodné pro údržbu nepravidelně sečených travnatých ploch, zahrad a pozemků. Bubnové sekačky, prodávané u naší firmy, mají speciální dvojitý sekací disk s výkyvnými noži, které zajišťují dokonalé podebrání trávy a tím i kvalitní sečení. Nože bubnové sekačky se při nárazu na překážku otočí dovnitř disku a tak se zabrání jejich poškození. Dvojitý zesílený okraj disku zaručuje vysokou pevnost a ochranu uložení nožů. Dvoububnové sekačky ukládají trávu přímo do řádku, jednobubnové sekačky trávu odhazují do strany a pomocí plachetky rovnají do pravidelného řádku. Trávu je pak možné sušit nebo využívat jako krmivo, eventuelně snadno sebrat a odklidit z pozemku.

BUBNOVÉ SEKAČKY MOTOR JIKOV :
 
Rotační bubnová sekačka na vysokou trávu JIKOV SLV       K dodání ihned
silný 4-taktní motor BRIGGS STRATTON Series 950E, 7,5 HP (obsah 223 ccm), variátorová převodovka s plynulou regulací pojezdu v rozmezí 2-3,7 km/hod, 6 nožů, záběr 64 cm, výška sečení (strniště) 3,5 cm, odpojovač s brzdou, svahová dostupnost 30°, hmotnost 65 kg.
AKCE - akční cena bubnové sekačky Jikov SLV: 25 950 Kč, vč.DPH

Rotační bubnová sekačka na vysokou trávu JIKOV SP       K dodání ihned
čtyřtaktní motor BRIGGS STRATTON Series 875, 7 HP (obsah 190 ccm), pojezd, 4 nože, záběr 58 cm, odpojovač s brzdou, svah.dostupnost 30°, hmotnost 58 kg.
AKCE - akční cena bubnové sekačky Jikov SP: 19 950 Kč, vč.DPH


Rotační bubnová sekačka na vysokou trávu JIKOV SPV
čtyřtaktní motor BRIGGS STRATTON Series 875, 7 HP (obsah 190 ccm, variátorová převodovka s plynulou regulací pojezdu v rozmezí 2-3,7 km/hod, 4 nože, záběr 58 cm, odpojovač s brzdou, svahová dostupnost 30°, hmotnost 60 kg.
AKCE - akční cena bubnové sekačky Jikov SPV: 22 950 Kč, vč.DPH

 
 

BUBNOVÉ SEKAČKY VARI a.s. :
 
Rotační bubnová sekačka na vysokou trávu AGATHA DS 521 Z   K dodání ihned
Novinka s novým čtyřtaktním motorem Vari XP-200 s větším výkonem (obsah 196ccm), pojezd, 4 nože, záběr 58,5 cm.
Doporučená cena bubn. sekačky Agatha DS 521Z: 19 990 Kč, vč.DPH
AKCE - doprodej skladových zásob: 18 950 Kč, vč.DPH - platí do vyprodání.

Rotační bubnová sekačka na vysokou trávu AGATHA DS 521 B
4-taktní motor BRIGGS 6 HP, pojezd, 4 nože, záběr 58,5 cm.
Doporučená cena bubnové sekačky Agatha DS 521 B: 24 990 Kč vč.DPH

Rotační bubnová sekačka na vysokou trávu AGATHA DS 521
4-taktní motor Honda GCV-160, 5,5 HP, pojezd, 4 nože, záběr 58,5 cm.
Doporučená cena bubnové sekačky Agatha DS 521: 24 990 Kč vč.DPH
 


        

 
Multifunkční bubnová sekačka na vysokou trávu LUČINA MaX B   K dodání ihned
4-taktní motor Briggs 850 Series, pojezd - 2 rychlosti, záběr 62 cm.
Doporučená cena sekačky LUČINA MaX s motorem Briggs: 30 990 Kč, vč.DPH.
AKCE - doprodej skladových zásob: 26 950 Kč, vč.DPH - platí do vyprodání.

Multifunkční bubnová sekačka na vysokou trávu LUČINA MaX
4-taktní motor HONDA GCV 190, 6,5 HP, pojezd-2 rychlosti, záběr 62cm.
Doporučená cena sekačky LUČINA MaX s motorem Honda: 30 990 Kč, vč.DPH.

Mulčovací adaptér VM-580 pro sekačku LUČINA
Vyžínač křovin a mulčovač VM-580 je adaptér, který lze vyměnit za žací buben sekačky Lučina MAX. Připojení k sekačce Lučina MaX je velice snadné přes patentované uchycení vycházející z osvědčeného systému převodovky DSK-316. Mulčovač má zinkovaný kryt sečení s dlouhou životností, vodicí ostruhu pro dobrou průchodnost terénem, masivní mulčovací nůž GATOR, šíře záběru 58 cm.
Doporučená cena mulčovače VM-580: 8 990 Kč, vč.DPH.
Akční cena kompletu sekačka LUČINA+mulčovač VM-580: 37 990 Kč, vč.DPH.

 


 

Profesionální rotační dvoububnová sekačka na vysokou trávu BDR 1200
Tato sekačka má profesionální 4-taktní motor HONDA GXV 390 (13 HP), záběr 120 cm, pojezd - 5ti rychlostní převodovka Peerless se zpátečkou a s ovládáním řazení z místa obsluhy, pojezdová kola se směrovými brzdami, možnost připojení brzděné sulky AV-650. V systému pohonu pojezdových kol jsou nezávislé směrové brzdy, ovládané páčkami na řídítkách. Přibrzděním jednoho kola je usnadněno otáčení sekačky např. na koncích pozemků nebo okolo stromů. Protisměrné otáčení žacích bubnů je plně mechanické a je vybaveno bezpečnostní brzdou, která zastaví žací bubny do 7 s. Pro dobré kopírování terénu má dvoububnová žací jednotka vůči šasi sekačky možnost stranového výkyvu 10° na obě strany.
Doporučená cena bubnové sekačky BDR 1200: 81 990.-Kč, včetně DPH.


Sulka AV-650
Sulku AV-650 lze připojit k dvoububnové sekačce BDR-1200, mulčovačům F-600 a F-700 a k převodovým skříním DSK-316 s integrovaným závěsem.
Doporučená cena Sulky AV-650: 6 990 Kč, vč.DPH.
 
Více o bubnových sekačkach VARI - klikněte zde:   Kompletní ceník VARI
Katalog zahradní techniky VARI 2020
 
STAVEBNICOVÝ SYSTÉM VARI - HONDA :
Profesionální stavebnicový systém VARI - HONDA je založen na výměnných litinových převodovkách s ozubenými převody v olejové lázni a s kovovými vývodovými hřídeli (žádné klínové řemeny), na které se připojuje široký sortiment pracovních adaptérů pro sečení, mulčování, zpracování půdy, úklid, komunální práce a pod. Na tyto převodovky se snadno připojuje motorová jednotka s klečemi a s odstředivou spojkou. Používají se čtyřtaktní motory HONDA GCV-160 nebo GCV-190 (5-6 HP). Sekačky na trávu mají pojezd, možno i se zpátečkou, záběr je 56 cm. Tyto sekačky se řadí mezi profesionální stroje vhodné do nejnáročnějších podmínek, na příklad pro komunální účely, zvláště pak, je-li třeba vedle sekání vysoké trávy ještě mulčovat, celoročně zametat a v zimě i shrnovat sníh.


Bubnové sekačky s převodovkou DSK-316.1/PSVN, s bubnovým sečením SAMSON a s motorem HONDA GCV 160 - 5,5 HP
Běžná cena sekačky:  46 990.-Kč, včetně DPH.


Více o jednobubnových sekačkách VARI HONDA - klikněte zde:  Ceník bubnových sekaček na trávu VARI a.s. 

Adaptéry systému VARI HONDA pro převodovku DSK-316
Adaptéry systému VARI výrazně zvyšují jeho hodnotu a umožňují s jedním motorem vykonávat řadu dalších prací. Jednoduchým sejmutím adaptéru z převodovky DSK-316 a nasazením jiného adaptéru získáme plnohodnotné stroje pro různé práce, s celoročním využitím. Další efektivní využití motorove jednotky pro dopravu a zpracování půdy umožňuje těžká převodovka DSK-317 - viz menu - "Zahrad.malotraktory".
 
 Malotraktor s motorem HONDA GCV 160 -5,5HP Bubnový žací stroj Zimní kartáč Kartáč s kropením a se sběrným kontejnerem
Přípojná sulka pro sezení Mulčovač Shrnovací radlice Sněžná fréza
Více o zahradní a komunální technice VARI HONDA - klikněte zde:  Katalog zahradní techniky VARI 2020


Stavebnicový systém ROBUS:
Základem systému ROBUS z Motoru Jikov jsou buď dvoububnové rotační sekačky na vysokou trávu BDR 700 nebo jednobubnové rotační sekačky na vysokou trávu BDR 550. Obě sekačky mají univerzální rychle snímatelné motorové jednotky, které se snadno upínají na další stroje. Sekačky lze objednat s celou řadou motorů – dvoutaktní (JIKOV) nebo čtyřtaktní (HONDA) o výkonu 5, 5,5 a 6 HP. Sekačky lze také zakoupit bez motoru a využít vlastní motorovou jednotku JIKOV nebo i motorové jednotky VARI-TERRA, a to i starší výroby.
Rotační dvoububnové sekačky na vysokou trávu BDR 700 :
dvoububnové sekačky na trávu s originální konstrukcí dvou proti sobě se otáčejících rotorů. Automatické naklápění rotorů v rozsahu 26° umožňuje naprosto dokonalé posekání i velmi nerovných ploch, posekaná tráva zůstává v řádcích pro další zpracování. Sekačky se vyrábí výhradně s pojezdem, záběr 70 cm.

Více o dvoububnových sekačkách Jikov - klikněte zde:   Ceník zahradní techniky JIKOV    Katalog zahradní techniky JIKOV
Rotační jednobubnové sekačky na vysokou trávu BDR 500 :
jednobubnové sekačky na trávu BDR 550 se záběrem 58 cm jsou určeny pro práci v maximálně náročných podmínkách několik let nesečených porostů. Tyto sekačky jsou také vhodné pro sečení extrémně vysokých a hustých porostů. Zvládnou i sečení velmi vzrostlých jetelů a vojtěšek.

Více o jednobubnových sekačkách Jikov - klikněte zde:   Ceník zahradní techniky JIKOV    Katalog zahradní techniky JIKOV

Adaptéry pro systém ROBUS
Adaptéry pro systému ROBUS výrazně zvyšují jeho hodnotu a umožňují s jedním motorem vykonávat řadu dalších prací. Jednoduchým sejmutím motoru ze sekačky a jeho nasazením na rotavátor nebo na rotační sekačky na nízkou trávu získáme plnohodnotné stroje s velkým výkonem silného motoru. Lze použít i motor. jednotky VARI-TERRA. Další adaptéry se nasazují místo žacího ústrojí sekaček. Jedná se velmi výkonný obraceč a shrnovač sena. Shrnovací sněhová radlice a dvoustupňová sněhová fréza rozšiřují využití systému ROBUS po celý rok

Prohlášení provozovatele této webové stránky - údaje o výkonech zde uvedených strojů vychází z katalogů, z webových stránek či prospektů našich dodavatelů (výrobců či importérů). Výkony konkrétních strojů se mohou lišit, protože jsou ovlivněny mnoha faktory spojenými s podmínkami použití. Například výkony motorů jsou ovlivněny různýmí faktory ve spojitosti se zástavbou motorů (stav filtrů vzduchu, výfukového potrubí, chlazení, nastavení karburátoru, palivového čerpadla, atd.) a dále pak podmínkami nasazení (teplota, vlhkost, nadmořská výška, atd.) a liší se též pro každý konkrétní kus motoru. Katalogové a prospektové údaje slouží především pro orientační srovnání s jinými stroji popisovanými na tomto webu a též pro historické porovnání obdobných strojů. Nemohou proto být podkladem ke vzniku právního nároku.
 
Vykupujeme za hotové starší použité stroje VARI-TERRA-JIKOV a zahradní traktory do našeho bazaru. Po dohodě přijedeme a vykoupíme tyto stroje i u Vás - volejte na: 318821214, 603434473, 603434459 Provádíme výkup zahradní techniky protiúčtem.