JVS s.r.o.
  262 51 Dublovice u Sedlčan
  Tel/fax:  318 821 214
  Mobil:    603 434 473

  E-mail:    jvs1@volny.cz
  Po-Pá 8-17, So 9-11 hod.
Naše obchodní středisko je na státní silnici Příbram - Sedlčany. Najdete zde velký výběr značkového zboží, servis a prodej náhradních dílů. Dodáváme laminátové bazény se  špičkovou technologii zateplení. Dodáváme také zastřešení bazénů, bazénovou chemii a bazénové příslušenství.

Motory BRIGGS - ceny a akční slevy u JVS s.r.o.

Vertikální motory BRIGGS   Horizontální motory BRIGGS  
akční slevy poskytujeme individuelně dle typu a vybavení motoru

Ceník horizontálních motorů Briggs ke stažení:  klikněte zde 
Ceník vertikálních motorů Briggs ke stažení:  klikněte zde 


 
 
 
 
Čtyřtaktní, vzduchem chlazené motory Briggs Stratton, kategorie cca 1 až 24 HP, se vyrábí v provedení jak s vertikálním tak i s horizontálním hnacím hřídelem. Zhruba do výkonu 17 HP jsou jednoválcové, od 18 HP pak dvouválcové. Od výkonu cca 13 HP se na přání dodávají i s elektrostartem.
 
Jsou určeny pro nejširší použití, zejména pak pro stavební, zemědělskou, zahradní a komunální techniku, jako jsou zahradní traktory, sekačky, elektrocentrály, jednoosé zahradní traktory, rozbrušovací stroje a pod.
 
Vyrábí se v nejrůznějších technických a tudíž i v cenových variantách - od levnějších variant pro "hobby" použítí až po varianty určené pro nejnáročnější celoroční nasazení v těch nejtěžších provozních podmínkách.
 
 
 
Kompletní katalog a ceník horizontálních motorů Briggs ke stažení:   klikněte zde 
  Kompletní katalog a ceník vertikálních motorů Briggs ke stažení:   klikněte zde
 

 Naše aktuální tipy:

 
Pohonná jednotka VARI PJ XP200 s EKO dotací 6 000 Kč   K dodání ihned.
Novinka: 4-taktní motor VARI XP200, nízká spotřeba paliva (cca 0,8 l/hod), splňuje emisní normu EURO2, výkon 6 HP, lehký start, vysoký kroutící moment (síla). Vodící rukojeti jsou výškově i stranově stavitelné. Pohonná jednotka se připojuje na převodové skříně VARI-TERRA (DSK316, DSK317, T20 a další). Motor lze využít jako náhradu za staré opotřebované či nefunkční motory.
Doporučená cena pohonné jednotky VARI PJXP200 je 16 990.- Kč.
Naše cena s EKO dotací:  10 990 Kč, vč. DPH - platí do vyprodání zásob.